MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11918184
*
nr 1191 8184
Byrå
Intarsia, Stenskiva. Längd: 85. Djup: 45 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 juni 2018
kl 18:53:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/6 09:16:06
1
300 kr
16/6 22:20:27
2
500 kr
17/6 17:01:15
1
500 kr
17/6 17:01:15
2
500 kr (Budbetjänt)
17/6 17:01:33
1
700 kr
18/6 11:57:28
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar intarsia stenskiva träinläggningar
-
3138 Byrå
Betsad furu, 1800-tal. Bredd: 102 cm. Djup: 45 cm...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:29
-
3178 Byrå
Gustaviansk stil, 1920-tal. Bredd: 98 cm, djup: 51..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:28
-
3133 Byrå
Gustaviansk stil, med stenskiva. Bredd: 93 cm, dju..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:42
-
3339 Byrå
Gustaviansk stil. Bredd: 68 cm, djup: 41 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:18
-
3415 Byrå
Gustaviansk stil. Med stenskiva. Bredd: 117 cm, dj..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:07
-
3354 Byrå
Miniatyr. Bredd: 40 cm, djup: 22 cm, höjd: 36 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:47
*
Byrå
Kondition: slitage
Läs om budbetjänten
nr 1191 8184
Byrå
Intarsia, Stenskiva. Längd: 85. Djup: 45 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage
Utrop: | 700 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 juni 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/6 09:16:06 | 1 | 300 kr |
16/6 22:20:27 | 2 | 500 kr |
17/6 17:01:15 | 1 | 500 kr |
17/6 17:01:15 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
17/6 17:01:33 | 1 | 700 kr |
18/6 11:57:28 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar intarsia stenskiva träinläggningar
-
3138 Byrå
Betsad furu, 1800-tal. Bredd: 102 cm. Djup: 45 cm...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:29 -
3178 Byrå
Gustaviansk stil, 1920-tal. Bredd: 98 cm, djup: 51..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:28 -
3133 Byrå
Gustaviansk stil, med stenskiva. Bredd: 93 cm, dju..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:42
-
3339 Byrå
Gustaviansk stil. Bredd: 68 cm, djup: 41 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:18 -
3415 Byrå
Gustaviansk stil. Med stenskiva. Bredd: 117 cm, dj..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:07 -
3354 Byrå
Miniatyr. Bredd: 40 cm, djup: 22 cm, höjd: 36 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:47